Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Homeworld 3 opóźniony. Jest ku temu dobry powód

Ale wkrótce zobaczymy grę w akcji.

Homeworld 3 dołącza do gier, które nie pojawią się w najbliższych miesiącach. Twórcy poinformowali o przesunięciu premiery na pierwszą połowę 2023 roku.

W wystosowanym komunikacie podkreślono, że powodem opóźnienia jest chęć wydania dopracowanego projektu przy zachowaniu „zdrowych” warunków pracy. Innymi słowy, autorom zależy na uniknięciu crunchu, czyli pozostawaniu w biurze po godzinach.

Zaoferowanie Homeworld 3 w jak najlepszej jakości jest najwyższym priorytetem Gearbox Publishing i Blackbird Interactive, ponieważ wiemy, jak ważne miejsce seria ma w sercach graczy” - piszą twórcy w oświadczeniu.

Ogłoszono zarazem, że już niedługo pojawi się możliwość ujrzenia gry w akcji. Deweloperzy zamierzają zaprezentować wczesną wersję produkcji na zbliżających się targach Gamescom, które odbędą się w terminie 24-28 sierpnia.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze