Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 - Dartmoor: Her Final Resting Place - cel Alexa Carlisle

Likwidujemy na cmentarzu Alexę Carlisle w misji Death in the Family (Dartmoor, Anglia).

Na tej stronie dowiesz się, jak wyeliminować Alexę Carlisle w grze Hitman 3. W tym celu wykorzystamy misję fabularną, zatatuowaną: Her Final Resting Place, która umożliwia zlikwidować cel na cmentarzu, który znajduje się na terenie posiadłości w Dartmoor, w Anglii, gdzie rozgrywa się zadanie Death in the Family.

Story Mission rozpocznij od przedostania się na teren posesji. Na stronie: Hitman 3 - Dartmoor: wejście do posiadłości, zdobycie mapy, cele wyjaśniamy, jak przedostać się przez ogrodzenie.

Kiedy będziesz już na terenie posiadłości, kieruj się w stronę cmentarza, który znajduje się w zachodniej części.

Przed wejściem na cmentarz zauważysz dwie osoby (1), które rozmawiają ze sobą. Ukryj się w krzakach i podsłuchaj rozmowę. Dowiesz się, że twój cel, Alexa Carlisle, będzie chciała przeprowadzić inspekcję przed pogrzebem, który ma się odbyć kolejnego dnia. To doskonała okazja, by wyeliminować madame Carlisle.

W pierwszej kolejności musisz zniszczyć trzy gniazda ptaków (2) na drzewach, które rosną na cmentarzu. W tym celu przyda się broń z tłumikiem, ale najpierw przebierz się za ogrodnika lub ochroniarza w granatowej kurtce, abyś mógł swobodnie poruszać się po cmentarzu.

Kiedy będziesz niszczył gniazda, uważaj, żeby nikt cię nie zauważył, gdyż zostaniesz potraktowany jako wróg, gdy będziesz trzymał wyciągniętą broń.

W kolejnym kroku przebierz się za osobę odpowiedzialną za przygotowanie pogrzebu - grabarza (3). Powal go w miejscu, gdzie nikt cię nie zobaczy. Pamiętaj, żeby schować jego ciało

Teraz możesz poinformować pokojówkę (4), która stoi przed cmentarzem, że zakończyłeś przygotowania do pogrzebu Zacharego. Poczekaj chwilę, a na cmentarzu pojawi się Alexa Carlisle. Wówczas poinformuj ją, że jesteś gotowy do inspekcji.

Idź za nią. Gdy dotrze na miejsce pochówku, jej ochroniarz (5) obróci się, a Alexa (6) podejdzie do stołu. To doskonały moment, by powalić ochroniarza i zabić Carlisle.

Ukryj ciało ochroniarza w krzakach, a zwłoki Alexy Carlisle wrzuć do dołu. Warto zakopać grób, by nikt nie odlazł trupa. Łopatę odnajdziesz obok nagrobków.

Pierwsza część misji wykonana. Jeśli nie zdobyłeś dokumentów Arthura Edwarda, czyli drugiego obowiązkowego celu tego zadania, to na stronie: Hitman 3 - Dartmoor: Find a case file - teczka z aktami Arthura Edwardsa, kod do sejfu, tokeny, odnajdziesz informacje, jak zdobyć ważne dokumenty.

Następnie: Hitman 3 - Dartmoor: A Day to Remember - cel Alexa Carlisle

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Dartmoor: Means, Motive and Opportunity - śledztwo, cel Alexa Carlisle

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze