Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman 3 - Dartmoor: A Day to Remember - cel Alexa Carlisle

Wcielamy się w fotografa i eliminujemy Alexę Carlisle w misji Death in the Family (Dartmoor, Anglia).

A Day to Remember to zadanie w ramach misji rozgrywającej się w Dartmoor, w Anglii, która umożliwi ci przebranie się za fotografa i wykonanie rodzinnego zdjęcia w ogrodzie. W ten sposób zbliżysz się do swojego celu, Alexy Carlisle, i będziesz mógł go zlikwidować tak, że pozostali członkowie familii nie będą niczego podejrzewali.

Na stronie: Hitman 3 - Dartmoor: wejście do posiadłości, zdobycie mapy, cele wyjaśniamy, jak rozpocząć misję i jak dostać się do posiadłości, a także jak zdobyć przebranie detektywa. Co prawda, ubranie śledczego nie jest konieczne do wykonania tego zadania, ale z pewnością ułatwia poruszanie się po posesji, zanim nie przebierzesz się za fotografa. Możesz również zdobyć inny strój, np. strażnika w granatowej kurtce.

Kiedy dotrzesz do ogrodu, który znajduje się za domem, ujrzysz przy fontannie fotografa (1), który ma pewien problem - mianowicie nie zrobi zdjęcia, dopóki ktoś nie upora się z awarią prądu.

Obok fontanny znajduje się rozdzielnia elektryczna (2), do której często będzie zaglądał fotograf. Pozbądź się ochroniarza w granatowej kurtce (3), ale tak, żeby nikt cię nie zauważył. Powal go, gdy na końcu i na początku ścieżki nikt nie będzie na was patrzył.

Ciało schowaj w skrzyni (4), która znajduje się za żywopłotem.

Kiedy fotograf (5) podejdzie do rozdzielni, obezwładnij go, przebierz się za niego, a ciało schowaj do tej samej skrzyni (4), co wcześniej.

Teraz musisz odnaleźć bezpiecznik (fuse cel), dzięki któremu przywrócisz prąd w ogrodzie. Bezpieczniki znajdują się w różnych miejscach posiadłości, ale udaj się do tego położonego najbliższej (doprowadzi cię do niego znacznik misji). Ten bezpiecznik znajduje się w skrzynce prądowej (6) położnej niedaleko ogrodu, bezpośrednio przy budynku.

Z bezpiecznikiem wróć do rozdzielni elektrycznej (2) i zamontuj go. Wówczas poinformuj pokojówkę (7), że jesteś gotowy do zrobienia zdjęcia. Przekaże ona wiadomość członkom rodziny, żeby zeszli do zdjęcia. Teraz masz chwilę, by przygotować pułapkę.

Zabierz śrubokręt (8), który leży na ławce, i podejdź do białego przedłużacza - listy zasilającej (9) i rozkręć ją, a potem okręć kran (10), by woda wylała się wokół krzesła, na którym zasiądzie Alexa.

Poczekaj, aż wszyscy członkowie rodziny dotrą na miejsce, a Alexa usiądzie na krześle. Wówczas pstryknij fotkę - i gotowe. Dojdzie do zwarcia, a twój cel, Alexa Carlisle, zostanie zlikwidowany.

Pierwsza część zadania wykonana. Jeśli nie zdobyłeś teczki z aktami Arthura Edwarda, drugiego obowiązkowego celu w tej misji, zerknij na stronę: Hitman 3 - Dartmoor: Find a case file - teczka z aktami Arthura Edwardsa, kod do sejfu, tokeny, na której wyjaśniamy, jak zdobyć ważne dokumenty.

Następnie: Hitman 3 - Dartmoor: Find a case file - teczka z aktami Arthura Edwardsa, kod do sejfu, tokeny

Spis treści: Hitman 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Hitman 3 - Dartmoor: Her Final Resting Place - cel Alexa Carlisle

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze