Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Historia Nathana Drake'a w nowym zwiastunie kolekcji Uncharted

Sceny z trzech odświeżonych odsłon cyklu.

Przedstawiciele Sony opublikowali dziś nowy zwiastun zestawu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a. To pierwszy materiał prezentujący sceny z trzech odświeżonych gier.

Wszyscy, którzy zakupią kolekcję, otrzymają dostęp do bety trybu sieciowego Uncharted 4: A Thief's End. Data rozpoczęcia testów nie jest jeszcze znana.

Poinformowano, że trzy produkcje wchodzące w skład zestawu - Uncharted, Uncharted 2 i Uncharted 3 - zadziałają w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Co ważne, część pierwsza po raz pierwszy otrzyma pełną, polską wersję językową.

Dowiedzieliśmy się także, że w odświeżonej wersji znajdziemy dwa dodatkowe poziomy trudności: wyjątkowo trudny i wyjątkowo łatwy.

Gracze mogą także spodziewać się lepszych tekstur, poprawionego oświetlenia, bardziej dopracowanych modeli postaci oraz szeregu innych usprawnień - chociażby dodatkowego poziomu trudności Brutal (stanowiącego większe wyzwanie niż poziom Crushing).

Nad kolekcją pracuje studio Bluepoint Games, odpowiedzialne między innymi za konwersję Titanfall na Xboksa 360 i God of War Collection na PS3. Naughty Dog nadzoruje projekt.

Kolekcja Nathana Drake'a debiutuje 7 października na PS4. Poniżej umieszczamy najnowszy trailer zarówno w wersji polskiej, jak też angielskiej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze