Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Highlander i Gladiator nowymi klasami w trzecim sezonie For Honor

Start 15 sierpnia.

Już 15 sierpnia startuje trzeci sezon zmagań w sieciowym For Honor. Ubisoft opisał planowane zmiany, wśród których najważniejsze są chyba dwie nowe klasy postaci - Highlander i Gladiator.

Do tego dwie mapy, kolejne elementy ekwipunku oraz tryb rankingowy dla pojedynków „jeden na jednego”, z dobieraniem przeciwników według umiejętności.

Gladiator w akcji

Gladiator reprezentuje frakcję Rycerzy, natomiast Gladiator - Wikingów. Ten pierwszy walczy ogromnym mieczem dwuręcznym, więc dysponuje zasięgiem dłuższym niż jakakolwiek inna postać. Do tego dwie postawy: defensywna do kontrataków oraz ofensywna: z wysokimi obrażeniami, ale bez blokowania.

Gladiator posługuje się dość egzotycznym orężem - trójzębem. To lekko opancerzony wojownik, zręczny i sprawny. Dość powiedzieć, że dysponuje paskiem wytrzymałości dłuższym niż inne klasy w grze. Może też ogłuszać przeciwników ciosami pięści.

Obaj nowi bohaterowie trafią bez dodatkowych opłat do posiadaczy przepustek sezonowych, już 15 sierpnia. Pozostali gracze będą mogli zakupić postacie od 22 sierpnia, za 15 tys. stali za sztukę.

Zobacz: For Honor - poradnik i najlepsze porady

Już tradycyjnie, wprowadzane w trzecim sezonie mapy będą dostępne za darmo dla wszystkich zainteresowanych: Sentinel oraz Viking Village. Twórcy przygotowali nowe pułapki środowiskowe, w tym balistę i beczki.

Planowana na 15 sierpnia łatka wprowadzi także przedmioty w jakości legendarnej, podniesie maksymalny poziom reputacji do 40. i doda kolejne opcje zmiany wyglądu.

Na dalszą przyszłość zaplanowano także przejście na serwery dedykowane.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze