Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hellblade 2 trafi też na PC - potwierdza Microsoft

Nie tylko Xbox Series X.

Senua's Saga: Hellblade 2 od studia Ninja Theory trafi nie tylko na nową generację konsol Microsoftu, ale też PC. Do tej pory sytuacja nie była jasna, bo w zwiastunie gry pojawiła się wyłącznie nazwa Xbox Series X.

Debiut na komputerach potwierdził na Twitterze Aaron Greenberg, szef marketingu gier w dziale Xbox - podkreślając, że platformy otrzymają Hellblade 2 na wyłączność.

Gra podziela więc los pozostałych produkcji Xbox Game Studios, które ukazują się również na komputerach. Data premiery wciąż nie jest znana.

Senua's Saga: Hellblade 2 ujawniono podczas The Game Awards 2019. Imponujący trailer został wygenerowany w czasie rzeczywistym na silniku gry.

Nie poznaliśmy jeszcze szczegółów fabuły sequela ciepło przyjętej gry z 2017 roku, choć wiadomo, że ponownie wcielimy się w Senuę.

W pierwszej części celtycka wojowniczka udaje się do zaświatów, by uratować duszę ukochanego. Grę doceniono między innymi za niespotykane dotąd przedstawienie choroby psychicznej.

Następnie: God of War z darmowymi przedmiotami - świąteczny prezent od twórców

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze