Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone otrzyma zmieniający zasady tryb Karczemnej Bójki

Nowe wyzwania co tydzień.

Blizzard ujawnił, że w najnowszej aktualizacji gry karcianej Hearthstone wprowadzi kolejny tryb rozgrywki - Karczemną Bójkę.

„Co tydzień za sprawą Karczemnej Bójki staniecie twarzą w twarz z innymi graczami, rozgrywając pojedynki w oparciu o wyjątkowe zasady” - napisano w ogłoszeniu.

Wymienione modyfikacje to rozgrywanie meczów z użyciem narzuconej talii, dobieranie talii według określonych wytycznych czy wzmocnienia konkretnych typów stronników.

Dostęp do nowego trybu znajdziemy pod czwartym przyciskiem w menu głównym, ale atrakcje zarezerwowane będą dla graczy posiadających bohatera na poziomie 20.

Możliwa będzie rywalizacje z losowo dobieranymi partnerami, ale także z osobami z naszej listy znajomych. Pierwsza Bójka pojawi się w połowie czerwca.

„Po udostępnieniu Karczemnych Bójek będzie można je wypróbować za darmo” - napisano na oficjalnej stronie, co sugeruje, że późniejszy dostęp może być ograniczony płatnościami.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły