Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone: Heroes of Warcraft - w sieci pojawiła się próbka polskiej wersji językowej

Blizzard szykuje dubbing karcianki?

Choć Blizzard nie potwierdził jeszcze oficjalnie, że Hearthstone: Heroes of Warcraft ukaże się także w polskiej wersji językowej, to w sieci pojawiło się nagranie, w którym słychać próbkę możliwości polskiego lektora.

Film opublikowano w serwisie YouTube na koncie „Hearthstone Polska", które prawdopodobnie służy jako oficjalny kanał gry karcianej.

Warto zauważyć, że już pierwszy trailer produkcji doczekał się polskiej wersji językowej, nagranej z udziałem lektorów.

Strategia Hearthstone: Heroes of Warcraft rozgrywa się w świecie Warcrafta. Na potrzeby gry przygotowano 300 kart w różnych typach. Wszystkie jednostki i czary odblokujemy podczas rozgrywki, za wirtualną walutę. Gracze będą mogli wydać także realną gotówkę. Rozgrywki koncentrują się na internetowych potyczkach pomiędzy graczami z całego świata.

Za produkcję odpowiada nowy wewnętrzny zespół produkcyjny, składający się z zaledwie 15 osób. Hearthstone: Heroes of Warcraft ukaże się na PC, komputery Mac i iPada, jeszcze w tym roku.

Dzięki, Gry-OnLine.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze