Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone: Heroes of Warcraft - rusza otwarta beta w Ameryce Północnej

AKTUALIZACJA: Start testów w Europie.

Aktualizacja: Blizzard poinformował oficjalnie, że gracze z Europy także mogą przystąpić już do otwartych testów Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji beta na PC i Macach.

Grę pobrać można ze strony producenta, także w polskiej wersji językowej.

*

Oryginalna wiadomość: W Ameryce Północnej rusza otwarta beta ciepło przyjętej karcianki Blizzarda - Hearthstone: Heroes of Warcraft. W ciągu następnych kilku dni gra powinna być dostępna także w pozostałych „kluczowych regionach”.

As w rękawie

Chętni gracze ze Stanów Zjednoczonych i Kanady mogą już pobrać klienta gry za darmo, bezpośrednio ze swojego konta Battle.net.

„A co jeśli nie jesteś graczem z Ameryki Północnej? Nie martw się” - czytamy we wpisie Blizzarda na oficjalnym blogu. „Planujemy uruchomić otwartą betę w pozostałych naszych regionach w ciągu następnych dni, więc oczekuj na informację!”

Wcześniej, podczas trwających, zamkniętych testów w bętę Hearthstone grało ponad milion graczy. W tym czasie Blizzard dokonał wielu zmian, zarówno w wyglądzie, jak i mechanice gry.

„Otwarta beta nie jest ostatecznym wydaniem gry. Będziemy bardzo skrupulatnie przyglądać się wielu aspektom rozgrywki, by zapewnić wszystkim pozytywne emocje w trakcie zabawy” - podsumowuje Blizzard.

Przedstawiciele firmy zaznaczają, że jeśli serwery zaczną „dymić”, Blizzard będzie zmuszony okresowo wyłączyć aktywację Hearthstone dla kolejnych graczy - do czasu, aż serwery będą w stanie obsłużyć większą liczbę chętnych.

Zobacz: Hearthstone - Poradnik do gry

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze