Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hearthstone: Heroes of Warcraft otrzyma kampanię dla pojedynczego gracza

Z kartami w ramach nagród.

Przedstawiciel Blizzarda ujawnił, że karciane Hearthstone: Heroes of Warcraft otrzyma tryb Adventure dla pojedynczego gracza, po tym jak gra zadebiutuje już w pełnej wersji na komputerach i iPadach.

Informację podał producent wykonawczy Hamilton Chu w jednym z wywiadów, cytowany przez serwis Hearthpwn. Planowana kampania zawierać będzie zadania oraz od 10 do 20 nowych kart.

W planach jest też dodatkowa, płata zawartość. Deweloper zapewnił, że wprowadzenie kolejnych transakcji cyfrowych nie wpłynie na balans rozgrywki i ograniczy się do kosmetyki - alternatywnych ilustracji na kartach czy planszach.

W Hearthstone: Heroes of Warcraft pojawią się także osiągnięcia do odblokowania oraz nagrody za awanse w drabince rankingowej. Producent zamierza też publikować większe dodatki, zawierające jednorazowo od 100 do 200 nowych kart.

Chu zdradził, że wirtualna karciaka skupi się wyłącznie na elementach z uniwersum Warcrafta, ale nie ma obecnie planów na wprowadzanie klas Death Knighta i Monka, a gracze nie powinni spodziewać się trybu 2 vs 2 - najpierw trzeba dopracować 1 vs 1.

Darmowe Hearthstone dostępne jest w fazie testów beta na PC i Maca, także w polskiej wersji językowej.

Zobacz: Hearthstone - Poradnik do gry

Hearthstone: Heroes of Warcraft - Trailer

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze