Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Harry Potter: Wizards Unite - polowanie na znicz w trailerze gry twórców Pokémon GO

Szukanie śladów magii.

Firma Warner Bros. opublikowała zwiastun zmierzającego na smartfony i tablety Harry Potter: Wizards Unite - kolejnego projektu odpowiedzialnego za mobilne Pokémon GO studia Niantic Labs.

Produkcja oprze się na mechanizmach rozgrywki z gry o sympatycznych stworkach. Gracze wcielą się w członka jednostki specjalnej szukającej śladów magii, które niespodziewanie pojawiły się w świecie mugoli, zagrażając ujawnieniem społeczności czarodziejów.

Podobnie jak kieszonkowe istoty w Pokémon GO, przedmioty porozrzucane będą w prawdziwych lokacjach - aby więc je odnaleźć, wyruszymy na spacer po okolicy. W zwiastunie pokazano polowanie na złoty znicz używany w meczach quidditcha.

Na razie nieznane są dodatkowe szczegóły na temat rozgrywki. Nie wiadomo więc, w jaki dokładnie sposób gracze złapią znaleziony „ślad magii”, choć trailer sugeruje, że nie obejdzie się bez rzucania zaklęć.

Harry Potter: Wizards Unite zadebiutuje w 2019 roku na iOS i Androidzie.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze