Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Harrison Ford może wystąpić w filmach Marvela. Miałby zagrać znaną postać z MCU

Aktualizacja: to już potwierdzone.

Aktualizacja: Źródła serwisu The Hollywood Reporter potwierdziły informację o tym, że Harrison Ford dołączy do świata MCU i wcieli się w postać generała Thaddeusa „Thunderbolta” Rossa. Aktor zadebiutuje w nowej roli w filmie „Captain America: New World Order”.


Oryginalna wiadomość: Harrison Ford, gwiazda „Gwiezdnych wojen” i serii filmów „Indiana Jones”, prawdopodobnie dołączy do świata superbohaterów uniwersum MCU. Aktor przymierzany jest do roli generała Thaddeusa „Thunderbolta” Rossa w nadchodzących produkcjach.

Przypomnijmy, że miałby zastąpić Williama Hurta, który zmarł w marcu tego roku. Do tej pory postać Generała Rossa pojawiała się w takich tytułach jak „Incredible Hulk”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, „Avengers: Wojna bez granic”, „Avengers: Koniec gry” i „Czarna Wdowa”.

Co ciekawe, według serwisu SlashFilm, wspomniany bohater ma otrzymać w niedalekiej przyszłości swój własny film pt. „Thunderbolt”, który opowie o grupie złoczyńców zachęconych - w niejasnych okolicznościach - do wykonywania misji zlecanych przez rząd. Premierę zaplanowano na 26 lipca 2024 roku.

Harrison Ford zasłynął m.in. serią występów jako Indiana Jones

Spekuluje się jednak, że gwiazda „Łowcy androidów” zadebiutuje w uniwersum Marvela rzekomo kilka miesięcy wcześniej. Ma to się stać za sprawą filmu „Captain America: New World Order”, który pojawi się na dużym ekranie 3 maja 2024 r.

O autorze
Komentarze