Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hardware na wtorek w RTV Euro AGD

Promocje na komputery, podzespoły i peryferia.

Co wtorek, w ramach cyklicznej promocji sklep RTV Euro AGD obniża ceny wybranych produktów z kategorii IT-hardware. To dobra okazja, aby rozbudować swój zestaw komputerowy.

Promocja trwa do 08.03 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to umieszczamy go obok ceny. Liczba niektórych produktów ograniczona.

W katalogu sklepu znajdziemy szeroki wybór gotowych komputerów, dostępnych w różnych formach - od klasycznych komputerów w obudowie „tower”, po niewielkie desktopy i eleganckie konstrukcje all-in-one.

W przypadku, gdy nie chcemy wymieniać całego komputera, możemy zainteresować się ofertą podzespołów komputerowych. Uwagę zwraca chociażby płyta główna MSI MAG Z490 Tomahawk - bardzo udana konstrukcja pod procesory Intel dziesiątej generacji - oraz procesor AMD Ryzen 5 5600X.

W promocyjnych cenach znajdziemy również monitory. Dobór odpowiedniej konstrukcji do naszych potrzeb, może znacząco zwiększyć komfort pracy lub grania. Na przecenie znajdziemy między innymi produkty firmy AOC - ultraszeroki ekran Q34E2A oraz gamingowy 24G2ZU.

Wszystkie produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze