Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo: Reach - gameplay z wersji PC prezentuje przykładową misję

Trwają pierwsze testy.

Deweloperzy ze studia 343 Industries opublikowali materiał prezentujący gameplay z Halo: Reach w wersji PC - pierwszej produkcji z Kolekcji Master Chief zmierzającej na komputery osobiste.

Nagranie przedstawia piątą misję z kampanii fabularnej strzelanki. W zadaniu zatytułowanym Tip of the Spear prowadzona przez gracza postać musi zniszczyć należące do wrogich Covenantów działa przeciwlotnicze.

Film zarejestrowano w rozdzielczości 4K. Samo wideo prezentuje między innymi nieco ulepszoną względem pierwowzoru z 2010 roku oprawę graficzną oraz rozgrywkę za pomocą klawiatury i myszy.

Warto zaznaczyć, że materiał powstał w oparciu o wersję beta, do której dostęp niedawno uzyskali wybrani przez twórców gracze. Pierwsze z zaplanowanych testów potrwają do 1 lipca, a w następnych tygodniach odbędą się kolejne - z większą liczbą użytkowników.

Halo: Reach to pierwsza zmierzająca na PC odsłona cyklu z Kolekcji Master Chief. Pozostałe pojawią się w kolejności chronologicznej, czyli Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 (z rozszerzeniem ODST) i Halo 4.

Halo to seria strzelanek w realiach sci-fi

Wszystkie gry uruchomimy w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości 4K. Przystosowano też sterowanie do myszy, a także zawarto możliwość edycji przypisania klawiszy i wybrania ustawień graficznych typowych dla komputerów osobistych, chociażby pole widzenia.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły