Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite - misja Rozrachunek: Repozytorium

Dostań się na powierzchnie.

Po zakończeniu etapu w Głównej Iglicy, Broń - na życzenie Master Chiefa - przeteleportuje was w zupełnie inne miejsce. Nie będziecie do końca wiedzieli, gdzie trafiliście, a celem jest wydostanie się z powrotem na powierzchnię pierścienia, by móc uratować porwanego Pilota. Zanim jednak nastąpi czas ratunku, należy wydostać się z Repozytorium.


Na tej stronie:


Droga na powierzchnię

Na początku wyjdź jedynymi drzwiami (1) i podążaj dalej, do kolejnych. Po drodze pojawią się drony, czyli dosyć łatwi do pokonania wrogowie.

Następnie musisz przejść do końca dużym pomieszczeniem z mostami świetlnymi, po drodze też walcząc z pojawiającymi się dronami. Nic trudnego.

Gdy dotrzesz do korytarza na końcu, wyjdziesz naprzeciwko okna, za którym zobaczysz cel (2), czyli terminal, którego musisz użyć. Idź w prawo, podążając do celu, pozbywając się kolejnych wrogów.

Kiedy dotrzesz do terminala za świetlnym mostem, użyj go, a po scence ruszaj drzwiami na wprost (3), które się otworzą. Pojawią się kolejni przeciwnicy.

Podążaj dalej kolejnymi pomieszczeniami i korytarzami. Droga jest bardzo liniowa, nie sposób się zgubić. Dotrzesz do wielkiego okna (4), przy którym skręć w prawo i podążąj dalej w stronę ikony celu, którą możesz wyświetlać zawsze skanerem.

Po kolejnych walkach w podobnych salach trafisz wreszcie do windy grawitacyjnej (5), którą uruchomisz terminalem, jak zwykle. Po scence dostań się na górę.


Zasilanie windy

Po jakimś czasie dotrzesz do pomieszczenia z windą, która jednak - tak jest, zgadliście - wymaga zasilania. Rozpraw się z przeciwnikami, a potem udaj się jednym z korytarzy (6) na dolnym poziomie. Każdy korytarz prowadzi do jednej baterii, czyli tygla mocy.

W pomieszczeniach z tyglami będą nieco silniejsi wrogowie, ale wystarczy cofnąć się do korytarza, by unikać obrażeń. Po walce zbierz baterię (7) i cofnij się.

Stąd możesz użyć portalu (8), który pojawi się po chwili, by wrócić do centralnego pomieszczenia i włożyć tygiel do oznaczonego miejsca. Potem udaj się po drugi, wybierając drugi korytarz - cały proces wygląda tak samo.

Po włączeniu zasilania zobaczysz hologram (9), w którego miejscu pojawi się promień grawitacyjny, który zabierze cię na górę.

Następnie podejdź do panelu (10), by aktywować kolejną scenkę, po której idź po prostu przed siebie, pokonując wrogów. W ten sposób dostaniesz się do wyjścia na powierzchnię pierścienia.

Następnie: Halo Infinite - misja Rozrachunek: Droga

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - misja Rekonstrukcja: Główna Iglica

O autorze
Komentarze