Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite - misja Rozrachunek: Droga

Uratuj Pilota.

Kiedy wreszcie opuścicie Repozytorium, możecie zająć się misją ratunkową i udać się do Gmachu, w którym przetrzymywany jest Pilot. Ten etap rozgrywa się w całości na powierzchni, więc można poczuć trochę swobody i skorzystać z różnych pojazdów po drodze do celu.

Gdy tylko wyjdziesz na powierzchnię, dostrzeżesz małą bazę (1), a w niej przeciwników. Pozbądź się wszystkich.

W bazie możesz wsiąść do czołgu (2) i najbardziej polecamy ten właśnie pojazd. Można też zabrać Guźca z wyrzutnią rakiet, jednak tu trzeba liczyć na pomoc jednego z żołnierzy UNSC, a ci nie zawsze robią to, co byśmy chcieli.

Teraz misja to w zasadzie parcie do przodu jedyną trasą i niszczenie wszystkiego, co stanie nam na drodze. Co ciekawe, możesz też po prostu przemknąć przez przeciwników i ominąć niektórych, jeśli ci się śpieszy.

Wrogowie też będą mieli pojazdy, więc jeśli chcesz, możesz ukraść im na przykład Ducha. Jeśli atakujesz czołgi kosmitów, pamiętaj, by strzelać w górny punkt (3), żeby trafiać strzelca.

W końcu dotrzesz do zamkniętej bramy i musisz porzucić swój pojazd. Użyj linki, by przejść dalej - na kolejny otwarty teren wypełniony przeciwnikami. Nie ma tu żadnej konkretnej taktyki, gdyż wrogów jest wielu, cały czas zmieniają pozycje.

Tu też jednak znajdziesz wrogów w Duchach, więc użyj linki, by zapewnić sobie kolejny pojazd i dzięki niemu rozpraw się z pozostałymi przeciwnikami, posuwając się cały czas do przodu, w stronę widocznego w tle, wielkiego Gmachu.

Na końcu musisz tylko użyć terminalu na platformie (4), by wysunąć most.

Kiedy wejdziesz do wnętrza Gmachu Rozrachunku, rozpocznie się kolejny etap.

Następnie: Halo Infinite - misja Rozrachunek: Gmach Rozrachunku

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - misja Rozrachunek: Repozytorium

O autorze
Komentarze