Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo 5: Guardians otrzymało aktualizację Memories of Reach

Nowy tryb, mapa i ekwipunek.

Studio 343 Industries udostępniło kolejną dużą i bezpłatną aktualizację do strzelanki Halo 5: Guardians - Memories of Reach.

Łatka przynosi ze sobą dużą liczbę nowości. Jedną z nich jest znany z Halo 3 i Halo: Reach tryb Infection, w którym zadaniem gracz jest jak najdłuższe przetrwanie w walce z zombie.

Jeśli ktoś zostanie jednak ukąszony przez żywego trupa, sam zamieni się w nieumarłego i będzie musiał zainfekować pozostałych użytkowników.

Patch przynosi ze sobą także kolejną mapę do wariantu Arena (Stasis), a także cztery dodatkowe zestawy pancerzy, inspirowane wyposażeniem znanej z gry Halo: Reach grupy Noble Team.

Twórcy zaimplementowali również nowe opcje do systemu kojarzenia graczy. Zwiększyli też wartość srebrnych oraz złotych paczek REQ - gracze mają teraz większe szanse na zdobycie skórek, zbroi i innych elementów wyposażenia.

Autorzy wprowadzili też szereg poprawek, które usprawniają rozgrywkę w trybie sieciowym. Aktualizacja nie należy do małych - użytkownicy muszą pobrać około 4,2 GB danych.

Halo 5: Guardians jest kolejną odsłoną cyklu o przygodach Master Chiefa. Produkcja ukazała się na konsoli Xbox One w październiku ubiegłego roku.

„Strzelanie do kosmitów i jeżdżenie Warthogami nie starzeje się. Gra dostarcza pozytywnych emocji, choć przydałoby się więcej innowacji” - napisał Łukasz w naszej recenzji.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze