Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo 5: Guardians otrzyma tryb Infection

Walka z zombie.

Deweloperzy ze studia 343 Industries ujawnili, że pracują nad dodaniem do Halo 5: Guardians trybu Infection.

Opcja wcześniej pojawiła się w Halo 3 i Halo: Reach, gdzie cieszyła się sporą popularnością. W wariancie zadaniem graczy jest jak najdłuższe przetrwanie w walce z zombie.

Jeśli ktoś zostanie jednak ukąszony przez żywego trupa, sam zamieni się w nieumarłego i będzie musiał zainfekować pozostałych użytkowników.

Tryb Infection zostanie udostępniony w ramach bezpłatnej aktualizacji Memories of Reach. Łatka powinna ukazać się jeszcze w tym roku, aczkolwiek konkretna data premiery nie jest na razie znana.

W tym tygodniu opublikowany zostanie natomiast inny patch - Ghosts of Meridian. Zawierać ma między innymi dwie nowe mapy - przeznaczoną do wariantu Warzone lokację Skirmish at Darkstar oraz zaprojektowany z myślą o Capture the Flag i Warzone Assault poziom Tyrant.

Halo 5: Guardians jest kolejną odsłoną cyklu o przygodach Master Chiefa. Produkcja ukazała się na konsoli Xbox One w październiku ubiegłego roku.

„Strzelanie do kosmitów i jeżdżenie Warthogami nie starzeje się. Gra dostarcza pozytywnych emocji, choć przydałoby się więcej innowacji” - napisał Łukasz w naszej recenzji.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze