Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gwiazda Breaking Bad zagra w filmie Marvela?

Znamy kilka potencjalnych ról.

Giancarlo Esposito, znany odtwórca roli Gustavo Fringa z „Breaking Bad”, prawdopodobnie pojawi się w jednym z filmów Marvela. Aktor rozmawiał już z producentami na temat przyszłej roli.

Aktor w programie Q&A na TikToku zdradził, że kontaktował się z Marvelem w sprawie dołączenia do uniwersum o superbohaterach. Dotychczas mogliśmy go obserwować w takich serialach jak „Breaking Bad”, „Better Call Saul” (Gustavo Fring) oraz w Mandalorianinie (Moff Gideon).

Według Esposito, rozmowy na temat jego roli w świecie Marvela nadal się toczą, ale wspomniał o kilku postaciach, w które mógłby się wcielić. Mowa była o Magneto, czyli znanej postaci z serii X-Men. Kolejną był Doctor Doom czy główny antagonista Fantastycznej Czwórki.

Wiele wskazuje jednak na to, że Esposito wcieli się w postać Profesora X, założyciela drużyny X-Men. Sam aktor stwierdził, że taka perspektywa bardzo mu odpowiada. Dotychczas w rolę Profesora X wcielali się Patrick Steward i James McAvoy. Aktor zasugerował także, że jakiś czas temu kontaktował się także z DC, gdy miał się wcielić w rolę Mr. Freeza.

Nie znamy finału rozmów Esposito z Marvelem, ale wiele wskazuje na to, że więcej na ten temat dowiemy się w najbliższym czasie. Marvel może rozpocząć prace nad potencjalnym filmem o X-Menach dopiero w 2025 roku ze względu na wiążącą umowę licencyjną, a aktorzy dobierani są w castingu dużo wcześniej.

Tagi

Komentarze