Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Guardians of Middle-earth ukaże się na PC

MOBA z konsol od 29 sierpnia także na komputerach.

Warner Bros. ogłosiło, że MOBA w świecie „Władcy Pierścieni” - Guardians of Middle-earth ukaże się 29 sierpnia także na komputerach PC. Gra debiutowała na PS3 i X360 w grudniu ubiegłego roku.

Wydawca potwierdził w informacji prasowej, że wersja na komputery osobiste obejmuje wszystkie 36 postaci, 3 tryby gry i 6 map. Tytuł dostępny będzie na PC, gdzie dodatkowo pojawi się 36 alternatywnych strojów dla bohaterów.

Podstawowa wersja, wyceniona na 15 funtów (ok. 74 zł), zawiera sześć postaci. Rozszerzone Mithril Edition, za 60 funtów (ok. 296 zł) zagwarantuje dostęp do wszystkich wymienionych wyżej elementów. Nie znamy jeszcze cen w euro.

Guardians of Middle-earth koncentruje się na potyczkach pięcioosobowych zespołów, w lokacjach znanych z książek Tolkiena. Mecze trwają od 15 do 30 minut, grać możemy także w kooperacji przeciwko wrogom sterowanym przez sztuczną inteligencję.

Posiadacze wersji konsolowych otrzymają podstawową edycję gry na PC bez dodatkowych opłat.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze