Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA: San Andreas dostępne za darmo tylko do 8 października

Zbliża się koniec promocji.

Przedstawiciele Rockstar Games poinformowali, że promocja, w ramach której posiadacze PC mogą za darmo zdobyć GTA: San Andreas, zakończy się w najbliższy wtorek, 8 października.

Produkcję udostępniono w połowie ubiegłego miesiąca. Sama oferta towarzyszyła udostępnieniu Rockstar Launcher, czyli specjalnej aplikacji służącej do kupowania i pobierania gier wspomnianego studia.

Tak jak w innych odsłonach GTA, wcielamy się w gangstera

Aby zdobyć GTA: San Andreas, ze strony deweloperów należy ściągnąć, zainstalować i pobrać program. Następnie trzeba kliknąć przycisk „Odbierz za darmo” i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Tytuł ukazał się w 2005 roku i przez wielu fanów serii uważany jest za najlepszą część gangsterskiej serii. Gracze wcielają się w Carla Johnsona, który po powrocie do rodzinnego miasta dołącza do przestępczego półświatka.

Zobacz: GTA: San Andreas - skasowane misje, błędy, sekrety i inne ciekawostki

Podobnie jak w pozostałych odsłonach cyklu, zabawa polega na wykonywaniu misji zlecanych przez zróżnicowane postacie. Istnieje jednak możliwość swobodnej eksploracji metropolii, by odkrywać umieszczone przez twórców sekrety lub siać zniszczenie i walczyć z policją.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Toaletowa pułapka w Apex Legends - gracze blokują i gazują rywali

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze