Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Online z zaskakującymi rekordami. Ogromne zainteresowanie dzięki DLC z kasynem

Strzał w dziesiątkę.

Dodatek Diamond Casino & Resort zadebiutował w GTA Online 23 lipca i przyciągnął do gry największą liczbę użytkowników od okresu premiery sieciowego komponentu GTA 5.

Rockstar poinformował, że DLC oficjalnie zyskało status największego i najbardziej popularnego w historii trybu online. Padł rekord największej liczby graczy zalogowanych jednego dnia oraz aktywnych w ciągu tygodnia.

Twórcy nie podali konkretnych danych na temat liczby użytkowników.

Nowy dodatek wprowadził do gry wielki resort z kasynem. Polscy gracze nie mogą jednak korzystać z wielu minigier, jak choćby ruletki czy pokera, ze względu na ustawę hazardową - deweloperzy zablokowali takie funkcje gry w krajach, w których obowiązują podobne przepisy mające zapobiegać hazardowi.

Gra w karty to jednak nie wszystko. Użytkownicy otrzymują też szansę na zdobycie luksusowego apartamentu i wykonania szeregu nowych misji związanych z resortem.

Niezły widoczek

Rockstar bez przerwy pracuje nad kolejnymi rozszerzeniami GTA Online. Według nieoficjalnych informacji, na rzecz dodatków do trybu multiplayer poświęcono rozszerzenia fabularne.

Źródło: Hollywood Reporter

O autorze
Komentarze