Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA Online na PS5 i Xbox Series X/S z szybszymi samochodami niż na innych platformach

Chodzi o wybrane modele aut.

Rockstar Games ogłosiło, że pewne ulepszenia wybranych samochodów w GTA Online będą dostępne wyłącznie w wersjach na PS5 i Xbox Series X/S - kiedy te ukażą się na konsolach nowej generacji w listopadzie.

Wiadomo, że chodzi między innymi o zwiększenie prędkości, jednak twórcy nie ujawnili żadnych dodatkowych informacji, zalecając czekanie na szczegóły.

Decyzja Rockstara oznacza, że wybrane przez deweloperów samochody będą mogły rozwijać większe prędkości na PS5 i Xbox Series X/S niż rywale na PC czy konsolach poprzedniej generacji. Oczywiście za tuning prawdopodobnie trzeba będzie uprzednio zapłacić w warsztacie.

Jak można się domyślić, odzew społeczności jest w przeważającej mierze negatywny. Internauci doszukują się w polityce Rockstara wyłącznie sposobu na przekonanie graczy do kupienia kolejnej wersji GTA 5.

Dołączony do wpisu obrazek sugeruje, że wspomniane ulepszenia są związane z debiutującym jutro dodatkiem Los Santos Tuners, klimatem mocno nawiązującym do starszych odsłon filmowego cyklu „Szybcy i wściekli”. Darmowe DLC pozwoli między innymi pochwalić się zmodyfikowanymi autami w wielkim magazynie czy uczestniczyć w wyścigach na podziemnym torze wyścigowym. Do tego szereg nowych misji i kolejnych przedmiotów kosmetycznych.

Wersja GTA 5 przygotowana specjalnie z myślą o PlayStation 5 i Xbox Series X/S ukaże się 11 listopada. Dla właścicieli konsoli Sony, samodzielna edycja GTA Online przez trzy pierwsze miesiące będzie dostępna za darmo.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły