Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 podniesie poprzeczkę branży gier i rozrywce w ogóle - obiecuje Take-Two

Odważne słowa właściciela Rockstara.

Take-Two, a więc firma-matka Rockstar Games, odważnie wypowiedziało się o powstającym GTA 6. Według szefa korporacji, najnowsza część gangsterskiej serii wyznaczy nowe standardy całemu segmentowi rozgrywki.

W najnowszym raporcie finansowym Take-Two wspomina raz jeszcze, że prace nad „kolejnym Grand Theft Auto” (nazwa GTA 6 nie pada) są „w zaawansowanym stanie”. Znacznie ciekawsza jest jednak kontynuacja wypowiedzi.

Rozwój kolejnej odsłony serii Grand Theft Auto jest w zaawansowanym stadium, a zespół Rockstar Games jest zdeterminowany, aby po raz kolejny ustanowić kreatywne wzorce dla serii, naszej branży i całej rozrywki, tak jak czynił to z każdą swoją główną produkcją” - zapewnia szef Take-Two, Strauss Zelnick.

Choć Rockstar Games faktycznie kojarzymy z bardzo wysokiej jakości i dopracowania najdrobniejszych szczegółów, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to tylko „marketingowa gadka”, być może mająca ostudzić nastroje po burzy, która wybuchła po informacji, że kobieta będzie jedną z głównych bohaterek GTA 6.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

GTA 6

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze