Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 podbiło Twittera. Zapowiedź tytułu najpopularniejszym wpisem o grach

Ponad 600 tysięcy „lajków”.

Kilka miesięcy temu Rockstar Games oficjalnie ogłosiło, że pracuje nad kolejną odsłoną GTA. Okazuje się, że informacja podbiła Twittera - wpis zapowiadający produkcję jest najpopularniejszym związanym z branżą wirtualnej rozrywki.

Serwis Dexerto zauważył, że wiadomość ujawniająca następną część Grand Theft Auto zebrała dotychczas ponad 600 tysięcy „lajków”. Dziennikarze portalu przekonują, że tym samym tweet jest na pierwszym miejscu wśród wpisów dotyczących gier.

Na drugim miejscu jest pochodząca z 2020 roku informacja o przesunięciu planowanego wówczas pokazu gier zmierzających na PlayStation 5 - zgromadziła 510 tysięcy „lajków”. Podium zamyka ogłoszenie daty premiery Splatoon 3 opublikowane przez japoński profil serii z rezultatem 364,7 tysięcy „lajków”.

Zainteresowanie GTA 6 nie jest zaskoczeniem, jeżeli wziąć pod uwagę popularność marki, w tym oczywiście piątej odsłony cyklu wraz z modułem wieloosobowym. Można jedynie podejrzewać, że wpisy z trailerami ukazującymi grę w akcji będą wzbudzały jeszcze większe poruszenie.

Na razie nie jest jasne, kiedy Rockstar Games przedstawi więcej szczegółów na temat nowego Grand Theft Auto.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze