Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA 6 nie powtórzy problemów trylogii remasterów - zapewnia wydawca

To odizolowany przypadek.

Szef Take-Two, właściciela firma Rockstar, zapewnił w rozmowie z inwestorami, że GTA 6 nie powtórzy problemów Grand Theft Auto: The Trilogy, wydanego w listopadzie z licznymi błędami.

Zestaw szeroko krytykowano nie tylko za bugi, ale także za wątpliwej jakości zmiany w oprawie oraz inne niedoróbki, jak pozostawienie w plikach usuniętej muzyki - przez co wersja PC na jakiś czas zniknęła nawet ze sprzedaży.

Dlatego też podczas ostatniej konferencji z inwestorami nie mogło zabraknąć pytania właśnie o wnioski, jakie wyciągnięto z myślą o potwierdzonym niedawno GTA 6.

- Tak, całkowicie koncentrujemy się na jakości i zawsze chcemy dostarczyć jak najlepsze wrażenia - zapewnił Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two, cytowany przez serwis VGC.

- Bardzo rzadko zdarzą się, że wypadamy gorzej i wydaje się, że Trylogia była takim przypadkiem, wydana z pewnymi problemami. Wieloma z nich już się zajęliśmy i nadciągają kolejne łatki.

- Patrząc w przyszłość, pozostajemy skupieni na jakości i głęboko wierzymy we wszystkie nadchodzące premiery - obiecał menedżer.

Jak dodał Zelnick, wszelkie wpadki tego typu są ogromną rzadkością dla jego korporacji, więc należy traktować je jako odizolowane przypadki, a nie szerszy trend dla całej firmy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze