Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry z Batmanem za darmo w Epic Games Store od 19 września

Serie LEGO i Arkham?

Epic Games Store ujawnił, że 19 września udostępni za darmo gry z Batmanem w roli głównej. Nie ujawniono, jakie dokładnie tytuły zostaną zaoferowane, ale zasugerowano, że zainteresowani pobiorą kilka pozycji.

W miejscu, gdzie zazwyczaj widnieje nazwa kolejnej bezpłatnej produkcji, umieszczono tylko znaki zapytania. Sklep opublikował jednak grafikę z wizerunkiem Mrocznego Rycerza, składającą się z mniejszych ilustracji.

Wkrótce zainteresowani ściągną gry z Batmanem

Obrazki nawiązują do różnych gier z Batmanem. Internauci zauważyli odniesienia do trzech odsłon cyklu LEGO oraz trzech części serii Arkham od Rocksteady. Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że tym razem Epic Games Store udostępni nie jedną czy dwie, a sześć pozycji.

Wszystko wyjaśni się za tydzień, czyli 19 września - wówczas sklep prowadzony przez autorów Fortnite oraz silnika Unreal Engine powinien udostępnić za darmo wymienione produkcje z Mrocznym Rycerzem.

Do tego czasu zainteresowani mogą bezpłatnie pobrać Conarium - grę przygodową inspirowaną twórczością H.P. Lovercrafta. Fabuła opowiada o wyprawie grupy czterech naukowców na Antarktydę - celem jest przekroczenie granic ludzkiego ciała.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Anthem w ofertach Origin Access Basic i EA Access

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze