Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry w Games with Gold we wrześniu - Xbox 360 i Xbox One

Halo: Reach, Super Time Force i inne.

Microsoft poinformował, że wśród tytułów udostępnianych za darmo w ramach Games with Gold na konsolach Xbox znajdą się we wrześniu między innymi Halo: Reach oraz Super Time Force.

Posiadacze konsoli Xbox 360 otrzymają od 1 września dostęp do zręcznościowej produkcji Monaco: What's Yours is Mine. Tytuł będzie można pobrać do 15 września. Dzień później - 16 września - w ofercie pojawi się strzelanka Halo: Reach.

Dla właścicieli Xbox One przygotowano jeden nowy tytuł. To dwuwymiarowa strzelanka Super Time Force - będzie dostępna przez cały wrzesień. W ofercie pozostaje także gra Crimson Dragon, którą udostępniono na początku sierpnia.

By skorzystać z oferty należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę za darmo w ramach abonamentu, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze