Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry podobne do Wiedźmina 3 - najciekawsze propozycje

Dla fanów Geralta.

Wiedźmin 3 to prawdopodobnie najważniejsza gra dla polskiej branży gier. Produkcja zdobyła uznanie na całym świecie i zachęciła innych deweloperów znad Wisły do kierowania swoich dzieł na rynek międzynarodowy.

Oczywiście, jest to rówież bardzo solidna gra RPG z emocjonującymi walkami, intrygującą fabułą oraz świetnie napisanymi, zapadającymi w pamięć postaciami.

Od premiery minęło jednak już wiele lat i chociaż gra wciąż jest wspierana przez twórców - czego dowodem jest chociażby port na nową generację konsol - to prawdopodobnie większość fanów zdążyła ukończyć przygody Geralta co najmniej raz.

Biorąc pod uwagę, jakie cechy produkcji najczęściej chwalili w recenzjach gracze, zebraliśmy 10 tytułów, po które warto sięgnąć, jeśli pragniecie więcej doświadczeń podobnych do Wiedźmina 3.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze