Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry i akcesoria dla graczy przecenione w RTV Euro AGD

Tylko do czwartku.

W sklepie RTV Euro AGD trwa promocja 72 technogodziny. W ramach akcji obniżono ceny wielu produktów a najróżniejszych kategorii. Poniżej zamieszczamy wybrane oferty na gry i akcesoria dla graczy.

Promocja trwa do 31.03 do godz. 23:45. Jeśli do naliczenia rabatu wymagany jest kod promocyjny, to podajemy go obok ceny. Liczba produktów ograniczona.

Chociaż zdecydowana większość graczy preferuje zakup gier w formie cyfrowej, to fizyczne wydania wciąż mają wielu zwolenników. Szczególnie, jeśli mówimy o pięknych edycjach kolekcjonerskich. W RTV Euro AGD kupimy teraz taniej „kolekcjonerki” Horizon Forbidden West i Dying Light 2.

Jednak nawet „zwykłe” wydania fizyczne gier wyglądają ładnie na półkach i zawierają nierzadko przeróżne bonusy, jak ścieżka dźwiękowa na płycie CD czy mapa świata gry. Wciąż istnieje spora społeczność kolekcjonerów, którzy lubią pochwalić się całą wystawą gier.

Oczywiście do komfortowego grania przydają się również odpowiednie akcesoria. Wygodne pady, precyzyjne myszki i dokładne słuchawki znacznie zwiększają przyjemność rozgrywki oraz pomagają zdobyć lepsze wyniki w tytułach multiplayer.

Wszystkie produkty dla graczy objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem, natomiast całość oferty sprawdzimy tutaj.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze