Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gry akcji Toukiden Kiwami i Dynasty Warriors 8 Empires trafią do Europy

Premiery w przyszłym roku.

Poza wspomnianym już wczoraj Bladestorm: Nightmare, firma Koei Tecmo wyda w Europie także dwie inne produkcje: Toukiden Kiwami oraz Dynasty Warriors 8 Empires.

Pierwszy tytuł ukaże się w przyszłym roku na PlayStation Vita, jako rozbudowane rozszerzenie do Toukiden: The Age of Demons, wydanego w lutym tego roku.

Gra opowiada o grupie wojowników, określanych jako „mononofu”. Bohaterowie bronią ojczystej Japonii przed atakami oni. Fabuła jest jednak niewiele znaczącym dodatkiem do rozgrywki, polegającej na grupowej walce z wielkimi demonami.

Toukiden Kiwami

Dynasty Warriors 8 Empires zmierza na PlayStation 3, PS4 i Xbox One, z debiutem zaplanowanym na I kwartał 2015 r. W tym przypadku nie ogłoszono jeszcze wielu szczegółów, ale podobnie jak i inne rozszerzenia z cyklu Empires, dodatek skoncentruje się bardziej na strategii i taktyce, umożliwiając także modyfikację wyglądu własnej armii i postaci.

Seria Dynasty Warriors to zręcznościowe gry akcji, w których gracze rozprawiają się z setkami wrogów na dużych polach bitew. Historia nawiązuje do klasycznej chińskiej powieści czternastowiecznej - Opowieści o Trzech Królestwach.

Dynasty Warriors 8 Empires
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze