Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Grasz w betę Diablo 4, a ktoś inny sprząta ci mieszkanie. Kolejna nietypowa promocja Blizzarda

Będzie można skupić się na grze.

Blizzard nie przestaje zaskakiwać pomysłami na promocję nadchodzącego Diablo 4 oraz otwartej bety, która odbędzie się w najbliższy weekend. Tym razem amerykańscy gracze mogą wygrać usługi domowe.

Twórcy Diablo 4 urządzili promocję, w trakcie której rozdawane są vouchery o wartości 200 dolarów, które wykorzystać można w amerykańskiej aplikacji Thumbtack służącej do zamawiania usług lokalnych specjalistów z zakresu porządkowania, remontowania czy prowadzenia gospodarstwa domowego. Można zatem wynająć hydraulika, ogrodnika, gosposię, czy nawet opiekunkę do dziecka.

Nadchodzi otwarta beta Diablo 4. Rozdajemy ponad 20 tysięcy dolarów w voucherach na usługi Thumbtack, by specjaliści zajęli się waszymi przyziemnymi obowiązkami, gdy będziecie schodzić w głąb piekła” - czytamy na oficjalnym Twitterze Diablo.

Pomysł Blizzarda polega na tym, by odciążyć graczy z domowych obowiązków w weekend otwartej bety Diablo 4, by błahostki pokroju naprawy cieknącego kranu czy koszenia trawnika nie odrywały nikogo od gry, na którą przecież nie będzie wiele czasu. Uczestnicy muszą jedynie skomentować post listą „przerażających obowiązków” czekających na nich w najbliższy weekend.

Niestety, podobnie jak w przypadku niedawnej akcji prowadzonej wspólnie z KFC, promocja dostępna jest wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Nie można jednak odmówić pomysłowości i humoru marketingowcom Blizzarda, którzy przy okazji znaleźli całkiem niezły sposób na promowanie lokalnych przedsiębiorców zajmujących się usługami domowymi.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze