Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Grand Theft Auto: San Andreas pojawi się na tabletach i smartfonach

AKTUALIZACJA: Premiera na Windows Phone.

Aktualizacja #3: Zgodnie z zapowiedziami, mobilne Grand Theft Auto: San Andreas kupić można już także na urządzeniach napędzanych systemem Windows. Cenę w sklepie Windows Phone Store ustalono na 24 zł.

Wspierane urządzenia to Nokia Lumia: 1520, 1320, 822, 820, 810 oraz HTC 8XT.

Zobacz także: GTA: San Andreas Kody

*

Aktualizacja #2: Produkcja zadebiutowała na urządzeniach z systemem Android, jest już dostępna w sklepie Google Play. Tytuł został wyceniony na 26 zł.

Warto zaznaczyć, że niektórzy użytkownicy donoszą - chociażby w komentarzach pod opisem produktu - o problemach z uruchomieniem gry. Przedstawiciele Rockstar nie wypowiedzieli się jeszcze na temat usterki.

*

Aktualizacja #1: Grand Theft Auto: San Andreas jest już dostępne na urządzenia z systemem iOS. Cenę w sklepie Apple ustalono na 6 euro (ok. 25 zł).

Do zabawy wymagany jest system iOS 4.3 lub nowszy, na iPhone, iPadzie lub iPodzie. Całość optymalizowana jest pod iPhone 5. Pliki instalacyjne zajmują 1,63 GB.

W planach są także wersje na Androida, Windows Phone oraz Amazon Kindle.

*

Oryginalna wiadomość: Grand Theft Auto: San Andreas, hit z PlayStation 2, trafi w grudniu na platformy mobilne - poinformowała firma Rockstar.

Projektanci przygotowują wersje gry dla systemów iOS, Android, Windows Phone oraz Amazon Kindle.

San Andreas po raz pierwszy pozwoliło nam odwiedzić Los Santos, miasto, które pojawiło się w tegorocznej odsłonie serii - Grand Theft Auto 5. W grze wcielamy się w gangstera Carla "CJ" Johnsona, który powraca w rodzinne strony po pięciu latach nieobecności. Oryginał zadebiutował w 2004 roku.

Nowa wersja tytułu będzie podobna do obecnych już w cyfrowej dystrybucji na urządzeniach przenośnych GTA 3 i GTA: Vice City. Twórcy obiecują wprowadzić poprawki do systemu automatycznego zapisu gry i usprawnić sterowanie.

Doczekamy się też ulepszonej oprawy graficznej - nowych modeli postaci i większego zasięgu pola widzenia.

O autorze
Komentarze