Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Grand Theft Auto: San Andreas otrzyma nową konwersję na X360 - raport

Wkrótce 10 rocznica premiery gry.

Ujawniona lista osiągnięć sugeruje, że Grand Theft Auto: San Andreas może wkrótce otrzymać nową konwersję na konsole Xbox 360.

Studio Rockstar nie ogłosiło jeszcze oficjalnie planów na ponowne wydanie popularnej gry akcji z PC, PlayStation 2 i pierwszego Xboksa, ale opublikowane przez serwis Xbox Achievements zestawienie może sugerować, że wydawca szykuje kolejną premierę na sprzęcie Microsoftu.

Czujni użytkownicy dostrzegli także, że poprzednia wersja, sprzedawana w ramach oferty Xbox Originals, została już usunięta z cyfrowego sklepu. Podobnie jest w przypadku PlayStation Network.

W tym miesiącu San Andreas świętuje dziesiąte urodziny. Gra ukazała się 26 października 2004 roku i do dzisiaj uważana jest przez wielu za najlepszą odsłonę serii. Tytuł doczekał się niedawno konwersji na telefony i tablety.

Przygody Carla „CJ” Johnsona i jego znajomych włączyć można na iPhonach, iPadach, Androidzie i Windows Phone.

Fikcyjny stan San Andreas to także miejsce akcji najnowszej odsłony serii - GTA 5. Ta produkcja ukaże się w listopadzie na PlayStation 4 i Xbox One, a w lutym na PC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze