Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 w końcu pozwala sprzedawać auta

Jest też nowy tor.

Niemal dziewięć miesięcy po premierze, aktualizacja Gran Turismo 7 wprowadza jedną z najbardziej oczekiwanych, choć dość prozaicznych funkcji - możliwość sprzedawania samochodów z garażu.

Brak opcji był jednym z kluczowych punktów krytyki po premierze najnowszej odsłony słynnej serii. Problem potęgowały dodatkowo niskie nagrody za wyścigi i ogóle wrażenie, że twórcy starają się w ten sposób sprzedać jak najwięcej transakcji cyfrowych.

Drugą najważniejszą nowością w aktualizacji 1.26 jest tor, który w Gran Turismo jeszcze nie gościł - Road Atlanta. 4-kilometrowa trasa będzie zapewne dobrze znana wszystkim miłośnikom wyścigów, jako jedna z najpopularniejszych lokalizacji tego typu w USA. Co roku organizowany jest tu choćby cykl „Petit Le Mans”, z dzisięcioma godzinami zmagań na krętej trasie.

Patch oferuje także trzy kolejne samochody: BMW M2 Competition z 2018 roku to ostatnie ładnie wyglądające BMW serii M, Ford Sierra RS 500 Cosworth to klasyka gatunku, a Nissan Silvia K's Aero z 1996 roku - coś bardziej egzotycznego.

Do tego mniejsze elementy, jak aktualizacja trybu fotograficznego Scapes o 10 lokacji z Road Atlanta i 26 bardziej ogólnych „iluminacji”, a więc teł wyróżniających się właśnie nietypowym oświetleniem.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze