Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 przeniesie część postępów z GT Sport

Poziom kierowcy, malowania i naklejki.

Do premiery Gran Turismo 7 pozostało już niewiele czasu. Okazuje się, że do gry przeniesione zostaną niektóre postępy z poprzedniej odsłony cyklu - GT Sport.

Deweloperzy ze studia Polyphony Digital poinformowali, że do nowszej produkcji zaimportują poziom kierowcy (DR), poziom mistrza (SR), malowania dla aut, kasków i kombinezonów postaci, a także naklejki na wozy.

Transfer danych rozpocznie się 15 lutego, by dostępne były w dniu debiutu Gran Turismo 7. Twórcy podkreślają, że proces odbędzie się automatycznie - niewymagana jest więc żadna interakcja ze strony gracza.

Pojawią się jednak pewne ograniczenia - przykładowo przeniosą się tylko malowania zaprojektowane po 22 grudnia 2017 roku i udostępnione wszystkim użytkownikom. Niektóre elementy mogą nie być kompatybilne z nowszą odsłoną serii lub inaczej się wyświetlać.

Przedstawiciele Polyphony Digital podkreślają jednocześnie, że do kolejnej części cyklu nie zostaną przetransferowane zapisane fotografie samochodów, zdjęcia z wyścigów oraz powtórki.

Gran Turismo 7 ukaże się 4 marca na PS5 i PS4.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze