Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 przeniesie część postępów z GT Sport

Poziom kierowcy, malowania i naklejki.

Do premiery Gran Turismo 7 pozostało już niewiele czasu. Okazuje się, że do gry przeniesione zostaną niektóre postępy z poprzedniej odsłony cyklu - GT Sport.

Deweloperzy ze studia Polyphony Digital poinformowali, że do nowszej produkcji zaimportują poziom kierowcy (DR), poziom mistrza (SR), malowania dla aut, kasków i kombinezonów postaci, a także naklejki na wozy.

Transfer danych rozpocznie się 15 lutego, by dostępne były w dniu debiutu Gran Turismo 7. Twórcy podkreślają, że proces odbędzie się automatycznie - niewymagana jest więc żadna interakcja ze strony gracza.

Pojawią się jednak pewne ograniczenia - przykładowo przeniosą się tylko malowania zaprojektowane po 22 grudnia 2017 roku i udostępnione wszystkim użytkownikom. Niektóre elementy mogą nie być kompatybilne z nowszą odsłoną serii lub inaczej się wyświetlać.

Przedstawiciele Polyphony Digital podkreślają jednocześnie, że do kolejnej części cyklu nie zostaną przetransferowane zapisane fotografie samochodów, zdjęcia z wyścigów oraz powtórki.

Gran Turismo 7 ukaże się 4 marca na PS5 i PS4.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze