Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 - misje: czy warto je robić

Czym są misje w Gran Turismo 7.

Misje w Gran Turismo 7 to dodatkowy rodzaj wyzwań, poza zwykłymi zadaniami z Cafe. Pozwalają zarabiać nieco kredytów, a przede wszystkim, zdobyć nowe samochody.

Misje często oferują też do prowadzenia auta - tylko na czas trwania misji - które normalnie kosztują dużo kredytów. To więc okazja do wypróbowania różnych rodzajów samochodów.

Gdy odblokujesz misje po dwunastym menu z Cafe, odpowiednie pole (1) pojawi się na mapie świata.

W menu misji dostępnych jest sześć zestawów misji. Poziom trudności oznaczany jest ikonami papryczek (2). Im więcej, tym trudniejsze wyzwania w danym zestawie.

Pierwszy zestaw misji jest oczywiście odblokowany od razu. Kolejne odblokujesz na 10, 12, 15, 17 i na 19 poziomie kolekcjonera. W każdym menu widać, że samochód w nagrodę (3) dostaniesz za wykonanie wszystkich misji zestawu, zdobywając w każdej co najmniej brązowy medal.

Warto więc wykonywać misje. To przy okazji miła odskocznia od zwykłych zawodów. Misje dzielą się na różne kategorie. Może chodzić w nich o jak najszybsze przejechanie fragmentu trasy, o wyprzedzenie konkretnej liczby aut lub o potrącanie słupków czy drift.

Następnie: Gran Turismo 7 - ustawienia grafiki, ray tracing

Spis treści: Gran Turismo 7 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Gran Turismo 7 - jaki pierwszy samochód wybrać

O autorze
Komentarze