Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gran Turismo 7 - jak zdobywać nowe samochody

Używane, auta z salonu i Legendy.

Samochody to oczywiście najważniejszy element Gran Turismo 7, jak zresztą każdej odsłony serii. Miłość do motoryzacji wręcz wylewa się z ekranu i twórcy bez dwóch zdań są wielkimi pasjonatami.

Deweloperzy przygotowali różne sposoby zdobywania nowych aut. Wspominaliśmy o losowaniu ruletki, które daje małą szansę na zdobycie losowego auta, lecz poza tym, ważniejsze są inne, podstawowe sposoby.

Przede wszystkim, auta zdobywamy po prostu grając - często są nagrodami za kończenie zawodów i wyzwań. Poza tym, samochody w Gran Turismo 7 kupujemy na trzy różne sposoby.


Na tej stronie:


Samochody używane

Jeśli nie chcesz wydawać od razu za dużo pieniędzy, salon samochodów używanych to dobre miejsce do kupna odpowiedniego auta. Znajdziesz tutaj samochody dwudziestoletnie i starsze, jeśli chodzi o rok produkcji.

Wiele kultowych modeli to auta z lat 80. czy 90. dlatego często można znaleźć tu różne perełki. Oferta salonu jednak się zmienia, choć zawsze jest dość obszerna.

Jeśli widzisz przy jakimś aucie wiadomość o ograniczonej ilości (4), to znak, że może ono zaraz zniknąć z oferty.

Używane samochody mogą - choć nie muszą - wymagać wizyty w GT Auto, by dokonać wymiany oleju.


Brand Central

Brand Central to salon samochodowy w Gran Turismo 7, do poznania natychmiast, jeśli graliśmy w poprzednią odsłonę serii. Wchodząc do tego menu wybieramy jeden z regionów - Ameryki, Europę lub Azję, a potem przeglądamy różne marki z tych kontynentów.

Samochody w Bran Central to modele produkowane w roku 2001 i później. W przeciwieństwie do aut używanych, tutaj często możesz wybrać kolor auta (5), które kupujesz.

Pamiętaj, że kupionych samochodów nie można w tej części serii sprzedawać.


Legendarne Auta

Menu Legendarnych Aut to miejsce dla miłośników motoryzacji i rzadkich modeli. W tym miejscu znajdziesz zawsze tylko pięć modeli aut, które co jakiś czas się zmieniają.

Samochody te nie oferują żadnych wyjątkowych osiągów - i tak jak inne, podlegają tuningowi. Są to po prostu modele, które docenią kolekcjonerzy.

Spis treści: Gran Turismo 7 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Gran Turismo 7 - kupony ruletki: jak zdobyć

O autorze
Komentarze