Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ferrari przygotowało auto koncepcyjne dla Gran Turismo 7. Rocznicowa aktualizacja już w tym tygodniu

Spójrz w oczy bestii.

Twórcy Gran Turismo 7 opublikowali kilka teaserów nadchodzącej aktualizacji przygotowanej z okazji 25-lecia marki. Krótkie zwiastuny zapowiadają moc atrakcji, ale nie zdradzają wiele. Na szczęście na odpowiedzi nie przyjdzie nam długo czekać.

Gran Turismo 7 spotkało się ze stosunkowo chłodnym przyjęciem fanów ze względu na kilka problemów, jak wysokie ceny aut zachęcające do mikrotransakcj, jednak grze nie można odmówić tego, że świetnie oddaje ducha serii, a podczas rozgrywki z ekranu dosłownie wylewa się miłość do motoryzacji. Studio Polyphony Digital ciągle rozbudowuje flagowe wyścigi PlayStation, a jego szef - Kazunori Yamauchi - zapowiada, że jeszcze w tym tygodniu pobierzemy rocznicową aktualizację.

Wygląda na to, że otrzymamy co najmniej 4 nowe auta. W komentarzach pod postem fani starają się zidentyfikować pojazdy z grafiki. Jeden to prawdopodobnie Nissan Silvia K's (E-S14), dwa pozostałe stanowią większą zagadkę, choć mogą to być Ford Sierra RS Cosworth i BMW M2 Competition. Jest jeszcze jedno auto, o którym wiemy - Ferrari Vision Gran Turismo.

Projekt Ferrari poznamy w najbliższą niedzielę, 27 listopada. Gwoli wyjaśnienia - nie jest to zapowiedź nowego modelu, a część programu GT Vision, w którym projektanci samochodów szykują wyjątkowe pojazdy koncepcyjne na potrzeby gry. Prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy ich na ulicach, ale to właśnie dlatego premiera każdego auta GT Vision wzbudza tyle emocji.

Niedzielna data nie wydaje się przypadkowa. W tym tygodniu od piątku do niedzieli właśnie odbywać się będą światowe finały GT World Series 2022, które transmitowane będą na żywo z Monako, choć wyścigi poprzedzające ruszą już w czwartek. W finale 12 najszybszych cyfrowych kierowców świata zasiądzie za kierownicami X2019 Competition i zmierzy się na torze Trial Mountain. Prawdopodobnie to wtedy poznamy szczegóły aktualizacji i zobaczymy Ferrari Vision Gran Turismo.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze