Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gramy w Luigi's Mansion 3. Nawiedzony hotel

Pierwsze wrażenia.

Luigi's Mansion 3 debiutuje 31 października na Nintendo Switch, a my już dziś możemy pokazać wam fragmenty rozgrywki z tej interesującej produkcji z bratem słynnego Mario w roli głównej.

Akcja rozgrywa się w nawiedzonym hotelu. Przeszukujemy kolejne piętra, rozwiązujemy zagadki i zmagamy się ze złośliwymi duchami, a wszystko po to, by uwolnić przyjaciół, którzy zostali zamknięci w obrazach.

Gameplay sprowadza się głównie do eksploracji i szukania sposobów na pokonywanie kolejnych przeszkód. Czasem trzeba znaleźć klucz, innym razem gonić kogoś, kto zabrał niezbędny dla nas przedmiot.

W rozwiązywaniu problemów pomaga chociażby Gooigi, czyli żelowa wersja bohatera, która może przeciskać się przez kraty i chodzić po kolcach. Nowością jest przyssawka z liną do wykorzystania zarówno do wyrywania wrogom tarcz, jak też otwierania zablokowanych przejść.

Pierwsze wrażenia są naprawdę pozytywne. Twórcy dopracowali każdy możliwy aspekt rozgrywki. Produkcja oferuje też tryb kooperacji i sieciowe minigry. Więcej na temat każdego aspektu Luigi's Mansion 3 opowiemy w naszej recenzji, która pojawi się przed premierą gry.

O autorze
Komentarze