Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Graj jak zawodowiec - specjalistyczne kontrolery do gier w niskich cenach

Pady, kierownice i wolanty.

Specjalistyczne kontrolery do gier, dedykowane danemu gatunkowi, potrafią w znaczny sposób zwiększyć imersję i poprawić wrażenia z gry. Wśród tego typu akcesoriów znajdziemy między innymi kierownice do gier wyścigowych, wolanty do symulatorów lotu oraz zaawansowane pady do między innymi bijatyk.

W sklepie RTV Euro AGD trwa właśnie promocja na produkty dla graczy, w tym specjalistyczne kontrolery. Poniżej zamieszczamy odnośniki do wybranych ofert.

Kierownice to prawdopodobnie najpopularniejsze specjalistyczne kontrolery. Dobrej jakości produkt świetnie nada się w grach symulacyjnych, oferując poprzez system force feedback realistyczne wrażenia z gry i pozwalając dokładnie poczuć opór kierowanego samochodu. Do najpopularniejszych producentów kierownic należą Logitech oraz Thrustmaster.

Wolanty i przepustnice z pewnością przypadną do gustu miłośnikom symulatorów lotu. Umożliwiają znacznie lepsze wczucie się w rolę pilota i symulują przyrządy faktycznie spotykane na pokładach powietrznych maszyn. Wśród popularnych modeli wymienić możemy Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack, w którym za cenę poniżej tysiąca złotych otrzymujemy cały zestaw manipulatorów: wolant, przepustnicę i pedały.

Zaawansowane pady z dodatkowymi przyciskami i funkcjami pozwalają wycisnąć jeszcze więcej z zabawy na konsoli i komputerze. Nawet Microsoft wypuścił taki produkt, w postaci pada Xbox Elite Controller Series 2, w którym otrzymujemy wymienne klawisze, regulowany opór spustów i gumowe obicie dla stabilniejszego chwytu.

Inne produkty objęte promocją można znaleźć pod tym linkiem.

More Artykuły

Najnowsze artykuły