Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczej misji w Watch Dogs 2

Kim jest Shuffler?

Ubisoft świetnie się bawi, rozszerzając uniwersum serii Watch Dogs i podtrzymując zainteresowanie najnowszym tytułem. Niedawno wspominaliśmy o aktualizacji, która sugerowała Londyn jako miejsce akcji kolejnej odsłony, lecz patch skrywa jeszcze inne tajemnice.

Użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit odkryli bowiem, że łatka 1.1 zmieniła nie tylko zakończenie fabuły, ale także inne elementy wirtualnego San Francisco. Na ulicach można na przykład usłyszeć nowe dialogi przechodniów, rozmawiających o zaginionych nastolatkach.

W mieście pojawiły się nowe graffiti

Ci mieli zniknąć po tym, jak wyruszyli na poszukiwania niejakiego Shufflera. Podejrzenia graczy potwierdziły się, gdy oficjalne konto Watch Dogs w serwisie Tumblr zaczęło publikować dalsze wskazówki (dzięki, Kotaku).

Teraz Shufflera poszukują już setki graczy, wsłuchujących się w stacje radiowe, przeszukujących każdą ulicę, a nawet przeczesujących pliki gry.

W mieście odkryto na przykład nowe graffiti - jeśli stanąć blisko nich, słychać nawet przedziwne dźwięki. Do tego cały alfabet i wycinki z gazety, próby dekodowania Morse'a i wiele innych. Jedno jest pewne - gracze dobrze się bawią.

Takie zainteresowanie to świetne wieści dla Ubisoftu, który jeszcze dzisiaj opublikuje na PS4 fabularne rozszerzenie do gry, zatytułowane Human Conditions. Może tutaj znajdą się kolejne wskazówki na temat tajemniczego Shufflera?

W planach jest jeszcze jedno DLC do Watch Dogs 2 - No Compromise. Dokładnej daty premiery na razie nie podano - wiadomo jedynie, że pakiet ukaże się wiosną.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze