Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze Overwatch 2 masowo się zadłużają. Wszystko przez błąd

Kredyt na skiny.

W Overwatch 2 pojawił się nietypowy błąd, który sprawia, że liczba posiadanych przez graczy monet sięga ujemnych wartości. Przyczyna problemu wciąż pozostaje nieznana.

Coraz więcej graczy zgłasza sytuację, w której po zakupieniu pewnej sumy monet, a następnie ich wydaniu, stan konta sięga minusowych wartości. Okazuje się, że problem występuje nie tylko w przypadku waluty kupionej bezpośrednio ze sklepu, ale także tej zdobytej dzięki przedpłaconym kartom podarunkowym.

Kupiłem monety oraz zestaw Junkenstein, a teraz jestem na debecie?” - pyta jeden z graczy, zadłużony na kwotę 2643 monet.

Przyczyna błędu pozostaje jak dotąd nieznana. Nie wiadomo również, jakie konsekwencje może mieć zakupienie kolejnych monet, będąc jednocześnie na debecie. Twórcy gry nie zareagowali jeszcze w żaden sposób na pytania graczy, jednak biorąc pod uwagę częstotliwość występowania problemu, Blizzard nie może pozwolić sobie na to, by go ignorować.

Kwestia potencjalnego zadłużenia to nie jedyny problem, dotykający graczy Overwatch 2. Wśród społeczności gry cały czas panuje dyskusja w temacie systemu monetyzacji, dlatego twórcy postanowili wyjść do graczy z pytaniem o to, w jaki sposób mogą ulepszyć produkcję.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze