Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze odkryli najlepszą postać w MultiVersus

Trzeba się spieszyć, bo nerf jest w drodze.

Darmowa bijatyka MultiVersus stała się czarnym koniem tego lata, ale jeszcze większe zaskoczenie można przeżyć, patrząc na tablice wyników w grze. Okazuje się, że najsilniejszą postacią w grze wcale nie jest Superman i jeśli chcecie znaleźć się wśród najlepszych, musicie polubić marchewkę.

Aż połowa graczy z pierwszej dziesiątki liderów trybu drużynowego (2 na 2) jako główną postać wybiera Królika Bugsa. Nawet piastujący obecnie pierwsze miejsce na świecie KoboldHeart z wynikiem 2740 punktów MMR (ranking w matchmakingu) używa tej postaci. Gdzieniegdzie przewijają się jeszcze Tom i Jerry, Stalowy Gigant oraz Kudłaty, ale do królika im daleko.

W przypadku trybu 1 na 1 sprawa wygląda odrobinę inaczej. Co prawda tu na pierwszym miejscu także znajduje się osoba grająca Królikiem Bugsem, ale zaraz za nim plasują się fani Supermana i Batmana. Także Jake z kreskówki Pora na przygodę pojawia się kilka razy na liście.

Warto zauważyć, że choć gra stworzona jest z myślą o kontrolerach i na wszystkich platformach działa w 60 klatkach na sekundę, to tablice wyników zdominowane są przez graczy PC.

Królik Bugs znajduje się tak wysoko w rankingach nie bez powodu. Nawet reżyser gry przyznał na Twitterze, że postać ta jest zbyt silna i trzeba będzie ją osłabić. Stosowna aktualizacja ma się pojawić po mistrzostwach EVO, czyli najwcześniej 7 sierpnia.

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze