Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracz zbudował działający samochód w Minecrafcie - bez modów

Wygrał wyścig.

Youtuber Mysticat postanowił zorganizować w Minecrafcie wyścig, zapraszając do udziału znajomych. Aby poprawić szanse na zwycięstwo, zbudował najpierw... samochód.

Takiego elementu w popularnej produkcji oczywiście nie ma, a sam zainteresowany nie chciał wzbudzać podejrzeń innych uczestników gonitwy, więc w grę nie wchodziła instalacja modów.

Jak się okazuje, kluczowe w osiągnięciu sukcesu okazały się być bloki poleceń. Auto faktycznie nie jeździ, ponieważ sprytna konstrukcja Mysticata po prostu klonuje model, pozbywając się poprzedniej kopii. Wrażenia są jednak całkiem autentyczne.

Ostatnie minuty filmu powyżej pokazują, że kolegów udało się nabrać całkiem skutecznie. Chętnych nie brakowało, ponieważ youtuber oferował 100 dolarów każdemu, kto go pokona. Jak można się domyślać, wygrał samochód.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze