Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra z lepszą obsadą niż niejeden film z Hollywood. Crime Boss z imponującym zwiastunem

Półobrót Chucka.

Podczas gali The Game Awards zapowiedziano kooperacyjną strzelankę Crime Boss: Rockay City, w której wystąpią największe gwiazdy kina akcji lat 80. i 90. Sieciowa produkcja zapowiada się na olbrzymi zastrzyk nostalgii.

W Crime Boss: Rockay City wcielimy się w postać Travisa Bakera granego przez Michaela Madsena („Wściekłe psy”, „Donnie Brasco”), który będzie walczył o poszerzanie gangsterskich trybów w tytułowym mieście mieszczącym się na amerykańskiej Florydzie. W tym celu będziemy organizować napady na banki czy prowadzić walki o terytoria. Zrobimy to w pojedynkę lub ze znajomymi w czteroosobowym trybie PvE.

W postaci z naszej drużyny wcielą się Kim Basinger („Batman”, „Tajemnice Los Angeles”), Danny Glover („Zabójcza broń”, „Predator 2”) oraz Damion Poitier (Thanos w „The Avengers”), z kolei na drodze staną nam rywale grani między innymi przez Dannego Trejo („Maczeta”, „Desperado”) czy rapera Vanilla Ice, a także szeryf Norris grany przez... Chucka Norrisa („Strażnik Teksasu”, „Oddział Delta”).

Ważnym aspektem gry ma być napędzanie rozwoju własnej organizacji przestępczej i budowanie kryminalnego imperium, co nie ma ograniczać się wyłącznie do walki - równie istotny będzie handel skradzionymi towarami czy rekrutowanie nowych członków, wśród których pojawią się także „kluczowi partnerzy” dysponujący specjalnymi umiejętnościami.

Crime Boss: Rockay City zadebiutuje 28 marca 2023 roku na Epic Game Store, gdzie do 12 grudnia można zamówić grę przedpremierowo z 40% zniżką. W planach są też wersje na konsole Xbox Series X/s oraz PlayStation 5, choć daty premier na tych platformach nie zostały jeszcze potwierdzone. Za produkcję odpowiada Ingame Studios, w którego skład wchodzą między innymi twórcy Mafii oraz Army.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze