Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra Sony w Game Pass już w dniu premiery. Mowa o MLB The Show 22

Jest nawet wersja Switch.

Gra wyprodukowana przez studio należące do PlayStation zmierza nie tylko na Nintendo Switch, ale także do usługi Game Pass i to już w dniu premiery. Mowa o MLB The Show 22.

Podobnie było już w przypadku ubiegłorocznej wersji, choć teraz dodatkiem jest właśnie odsłona na konsolę japońskiego konkurenta. Ogłoszono także datę premiery - 5 kwietnia - oraz sportowca z okładki - to Shohei Ohtani z Los Angeles Angels.

Fani najpopularniejszej ligi baseballu mieli pewne obawy, czy wydarzenia z prawdziwego świata nie przełożą się także na wirtualną rozrywkę. NBL jest od początku grudnia w tak zwanym „lockoucie”, ponieważ trwają negocjacje nowego kontraktu ze związkiem zawodników.

Seria MLB The Show wydawana jest już od wielu lat, tworzona przez zespół Sony w San Diego. Poprzednie części ukazywały się tylko na platformach PlayStation, ale nowa umowa między twórcami i właścicielem licencji wymogła publikowanie następnych gier także na innych konsolach.

Właśnie dlatego już MLB The Show 21 wywołało mały szok zapowiedzią, że gra first-party od japońskiej korporacji ukaże się w Game Passie. Jak widać, umowa jest kontynuowana w tym roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze