Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra Deadpool z 2013 roku trafi na PlayStation 4 i Xbox One

Kolejny remaster.

Sieć sklepów Gamestop ujawniła na Twitterze, że w listopadzie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One ukaże się odświeżona odsłona gry akcji Deadpool z 2013 roku.

Ach ten Deadpool

Nowa wersja otrzyma wszystkie wydane dla oryginału rozszerzenia DLC, w tym dwa dodatkowe poziomy do przejścia oraz alternatywne kostiumy.

Nie jest obecnie jasne, czy wersja pudełkowa ukaże się także w Europie. Dokładana data premiery w USA to 17 listopada.

Rozgrywka łączy elementy typowe dla strzelanek z perspektywy trzeciej osoby, z hack'n'slashem. Bohater gromadzi doświadczenie za każdego pokonanego przeciwnika, a za zebrane punkty możemy wykupić nowe umiejętności.

Jest też fabuła. W skrócie: Deadpool znudzony siedzeniem w swoim apartamencie zgrabnie „nakłania" Petera - jednego z producentów z High Moon Studios - by jego firma zrobiła o nim grę.

„Deadpoola można ukończyć w osiem godzin. To dostatecznie dużo czasu, by ciągłe bieganie, szlachtowanie podobnych przeciwników oraz te same żarty zaczęły nużyć. Całkiem zabawna gra, choć mocno przewidywalna” - napisał Łukasz w recenzji oryginału.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze