Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra akcji Bayonetta 2 ukaże się 24 października, tylko na Wii U

W trzech wersjach.

Nintendo ogłosiło podczas wczorajszej prezentacji, że gra akcji Bayonetta 2 zadebiutuje na konsoli Wii U już 24 października tego roku.

Solus Edition i First Print Edition

Druga część serii od studia Platinum ukaże się w trzech wersjach. Najdroższa - First Print Edition - będzie ograniczona do 15300 egzemplarzy. W środku znajdziemy wydania obu części w specjalnym pudełku, a także album z grafikami koncepcyjnymi.

Wydanie Special Edition również zawiera dwie odsłony serii, ale bez żadnych innych dodatków. Listę zamyka Solus Edition, czyli standardowa wersja pudełkowa, ale z ładną nazwą.

Zarówno Bayonetta 2, jak i poprzednia część zadebiutują tego samego dnia w cyfrowej dystrybucji w Wii U eShop. Zakup jednej gry zagwarantuje zniżkę na drugą pozycję.

Poniżej znaleźć można nowe materiały wideo z ostatniej konferencji Nintendo Direct. Podczas prezentacji ujawniono między innymi tryb sieciowej kooperacji Tag Climax, z sześcioma poziomami i kilkoma stopniami trudności. Zarobioną tu wirtualną walutę wydamy także w kampanii fabularnej.

Dowiedzieliśmy się także, że tytułowa bohaterka otrzyma kilka kostiumów, inspirowanych innymi licencjami Nintendo: Star Fox, Link, Peach, Daisy czy Samus.

Oryginalna Bayonetta zadebiutowała w 2009 roku na PS3 i X360. Za tę dynamiczną grę akcji odpowiada studio Platinum Games - twórcy Metal Gear Rising: Revengeance i Vanquish. Wcielamy się w wojowniczą wiedźmę, prowadzącą nieustanne zmagania z demonami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze