Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gotham Knights jeszcze w tym roku - zapewnia Warner Bros.

Nie tylko Hogwarts Legacy.

Gra akcji Gotham Knights w świecie Batmana ukaże się jeszcze w tym roku - zapewnił wydawca, firma Warner Bros.

Szef WarnerMedia - Jason Kilar - w szeregu wpisów na Twitterze opisał wczoraj plany na obecny rok. Powtórzył znane już informacje o Hogwarts Legacy, ale dodał, że do końca grudnia otrzymamy właśnie także nową produkcję WB Games Montréal.

„Ta misja i strategia będzie kontynuowana w 2022 roku, ze wzmożonymi siłami” - napisał menedżer, mając na myśli podbój przeróżnych rynków medialnych, także za pośrednictwem premiery HBO Max w kolejnych krajach, a także kolejnej subskrypcji - CNN+.

W Gotham Knights zabraknie Mrocznego Rycerza, a gra nie dzieli uniwersum z serią Arkham. Jak ujawnił pierwszy trailer z 2020 roku, Bruce Wayne zginął w wybuchu swojej jaskini, ale przed śmiercią zostawił wiadomość przyjaciołom z tak zwanej „batrodziny”, prosząc towarzyszy o ochronę miasta.

Do wyboru będzie czwórka postaci - Robin, Nightwing, Red Hood oraz Batgirl. Każdy z bohaterów stara się zająć walką ze złem. Grę przejdziemy w pojedynkę (z towarzyszem sterowanym przez sztuczną inteligencję) lub w kooperacji, na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze